Imponującej jakości kable optyczne HDMI FiberPro

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
Category

Światłowodowy kabel optyczny FiberPro, zaprojektowany do pracy w systemach obsługujących sygnały 4K jest nad wyraz modernistyczny. Nowocześnie opracowany optyczny kabel HDMI umożliwi wysyłanie ogromnej ilości danych na długie odległości, bez jakichkolwiek strat na jakości. Kabel optyczny hdmi jest w stanie obsługiwać wszystkie obowiązujące standardy oraz formaty obrazu, jakie mieszczą się w ramach specyfikacji HDMI 2.0.

Niezależnie od tego, jaką długość ma kabel optyczny hdmi można dzięki niemu łączyć ze sobą 2 urządzenia, wysyłając sygnał HDR, obejmujący szeroki gamut. Kabel FiberPro używa do przesyłania danych audio – wideo szklane włókna światłowodowe, a do przesyłania napięcia 5V oraz danych kontrolnych – czystą miedź. Tego typu konstrukcja kabla umożliwia uzyskanie imponujących właściwości powiązanych z instalacją. Nie ma jakichkolwiek ograniczeń w jakości wysyłanego sygnału a także w długości. Nie trzeba też wykorzystywać zewnętrznego zasilania, jakie pojawia się przy pasywnych przewodach światłowodowych HDMI. Światłowód HDMI FiberPro przesyła wysokiej jakości sygnał 18 Gbps na odległość nawet do 100 metrów. Jako, że ten światłowód jest cienki, prościej można układać go w korytach i w peszlach. Znacząca dla jego wzorowego funkcjonowania jest także wysoka odporność na zewnętrzne zakłócenia elektromagnetyczne.

Dlatego każdy światłowód FiberPro może być wykorzystany tam, gdzie tradycyjne okablowanie nie sprawdza się. 4K to nowy standard jaki pojawia się przy przesyłaniu sygnału telewizyjnego, oferujący 4 razy wyższą rozdzielczość aniżeli ma to miejsce przy formacie HD i Blu – ray. Oznacza to, że z odtwarzacza do odbiornika można wysłać znacznie więcej danych. Zaawansowane zastosowanie nowoczesnych kabli zachęca do ich zakupu. Jeszcze przed przekazaniem do wykorzystania przewody tego typu są dwukrotnie testowane. Testy odbywają się pod względem prawidłowego wysyłania sygnału 18 Gbps, a kabel sprawdzony jest wyjątkowo wymagającym sygnałem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Imponującej jakości kable optyczne HDMI FiberPro”