Profesjonalna adwokat z Dąbrowy Górniczej, oferująca pomoc prawną ze wszystkich dyscyplin prawa

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych

Iwona Cebo – Kubiczek to profesjonalna adwokat z Dąbrowy Górniczej, proponująca pomoc prawną ze wszystkich dyscyplin prawa. Świadczenia odnoszą się do: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego oraz edukacji lub szkolnictwa. Oferta jest więc wszechstronna. Iwonę Cebo – Kubiczek cechuje indywidualne podejście oraz pasja, dlatego jako adwokat dąbrowa górnicza jest z chęcią wybierana przez interesantów. Jest ona ceniona za skuteczność w poradnictwie oraz w rozwiązaniu prawnych. Godnie reprezentuje również klientów w sprawach sądowych. Jej oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych.

Obsługa prawna zawiera: doradztwo, reprezentowanie petentów przed instytucjami sądowymi oraz przed urzędami. Perfekcyjna znajomość prawa i 20 letnie doświadczenie dają zainteresowanym pewność, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie osobą, której opłaca się powierzyć swoje sprawy. Ze względu na wysoki profesjonalizm, kancelaria adwokat współpracuje ze znanymi kancelariami z całego świata. Jeśli wobec tego konkretną sprawę należy rozwiązywać poza krajem, to również jest to możliwe. Klienci indywidualni, jacy zgłoszą się do kancelarii mogą liczyć na: poradnictwo prawne, wsparcie w przygotowaniu treści licznych umów, pozwów oraz innych pism procesowych.

Korzystają z pomocy w obrębie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy oraz w zakresie przyznawania odszkodowań i windykacji zobowiązań finansowych. Prawo karne oraz prawo administracyjne to dyscypliny, w jakich ekspertka także radzi sobie bardzo dobrze. Iwona Cebo – Kubiczek pomaga w: przygotowaniu zaskarżeń do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w opracowaniu opinii prawnych, doradzaniu w obrębie prawa własności intelektualnej oraz prawa budowlanego. W dodatku, w imieniu klientów uczestniczy w negocjowaniu oraz reprezentuje ich na wokandzie sądowej.