Psychoterapia indywidualna leczenia uzależnień w Ostrołęce

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
Category

Psychoterapia indywidualna leczenia uzależnień w Ostrołęce, mająca miejsce w gabinecie Arkadiusza Łuszczyńskiego przynosi świetne rezultaty. Od wielu lat psycholog ten dokształca się w nurcie poznawczo behawioralnym, co pozwala mu doskonale współpracować z osobami mającymi kłopot z uzależnieniem. Fachowa pomoc oraz zapewnienie anonimowości przekonują klientów do spotkań.

Terapia skierowana jest także do osób które zmagają się z lękami i z depresją, gdyż często te stany idą w parze z uzależnieniami. Pierwsza konsultacja pozwala ustalić co jest istotą problemu. Na takiej podstawie psychoterapeuta dobiera kolejne metody pracy. Zadaniem psychoterapii jest zminimalizowanie zażywania konkretnych substancji albo ich całkowite odrzucenie.

Pacjent dowie się, jak radzić sobie z kłopotami konstruktywnie. Klient dzięki psychoterapii nauczy się funkcjonować w wywołujących stres okolicznościach i nie będzie sięgać po używki. Terapia zaoferowana przez uzaleznienia-ostroleka.pl/psychoterapia pomaga: odcinać się od szkodzącego nałogu, realizować swoje zamiłowania, wyznaczać twórcze cele, nawiązywać kontakty z pozostałymi i zacieśniać więzi, czerpać usatysfakcjonowanie z życia, radzić sobie z problemami bez używek a także czerpać radość z codzienności.

Klienci mają pomoc psychoterapeuty, który gwarantuje spotkania w przyjaznej atmosferze, co jest znaczące, gdy chodzi o cały proces dochodzenia do zdrowia. Profesjonalna psychoterapia oferowana przez Arkadiusza Łuszczyńskiego jest warta polecenia. Certyfikowany terapeuta w czasie pracy z pacjentami stosuje się do ustaleń merytorycznych oraz do spersonalizowanego zrozumienia pacjentów. Koncentruje się na pomocy osobom uzależnionym. Kiedy ktoś dostrzega, że ma problem z uzależnieniem, to musi zgłosić się do eksperta z Ostrołęki. Diagnoza i terapia mogą dotyczyć uzależnienia od: alkoholu, narkotyków, hazardu, leków oraz pornografii.