Działalność pomysłodawcy portalu Wolni Od Lęku w mediach społecznościowych

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
Category

Działalność pomysłodawcy portalu Wolni Od Lęku w mediach społecznościowych pokazują, że Marek Daniel faktycznie dąży do tego, by dużo osób dało radę sobie z nerwicą lękową. Nie ma zamiaru ich tylko poinformować, udostępniając na witrynie online teksty szeroko jakie omawiają temat zaburzenia. Przekonuje do określonych zachowań, dzięki jakim nerwica lękowa może zostać zwalczona. Z tego powodu też autor napisał publikację o oryginalnej formule gry „Wolni Od Lęku”. Ma również kanał na YouTube, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem. W dodatku, można sprawdzić jego fanpage.

Autor przekonuje swoich obserwatorów, że wystosował automatyczny system jaki prowadzi użytkownika po kolei do wyjścia z zaburzeń lękowych. O jego powołaniu poświadcza również to, że utworzył grupę na portalu społecznościowym. Zbiera ona osoby, jakie wyszły z nerwicy albo są w trakcie świadomych działań, mających za zadanie wyjście z nerwicy. W grupie można wymieniać się doświadczeniem, radami a także zmotywować nawzajem w rutynowych czynnościach.

Kiedy ktokolwiek chciałby zgłębić temat lub osobiście skonsultować się z autorem, to również ma ku temu okazję. Na witrynie opłaca się czytać posty odnoszące się do przyczyn pojawienia się nerwicy lękowej. To pozwoli dowiedzieć się, w jaki sposób dbać o własną osobowość. Kiedy już internauci zaznajomią się z informacjami z działu Nerwica (wynik), to kolejna kategoria omawiająca zagadnienie takie jak nerwica lękowa okaże się dla nich świetnym dopełnieniem. Teksty o tytułach jakimi są: Czym jest kontrola, a czym wpływ, Wbrew sobie, a może pomimo, Myśli – czym jest myśl oraz jak powstaje, Myśli samobójcze – przyczyny i pomoc, Cytaty o emocjach – Twoje motto życiowe na dziś, Typy osobowości – wszystko to, co powinieneś wiedzieć plus test, Jak i kiedy medytować, Leki na nerwicę lękową – nie istnieją, Koronawirus COVID – 19 a problemy psychiczne wyraźnie rozszerzają zakres wiedzy.