Profesjonalny a także polecany neurolog dla dzieci w Poznaniu

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych

Jadwiga Polcyn – Losy to rzetelny a także godny zaufania neurolog dla dzieci w Poznaniu do jakiego zgłasza się wielu opiekunów z pociechami. Wiodąćą dziedziną Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest leczenie nadpobudliwości oraz padaczki u najmłodszych. Lekarka zauważa, że kiedy tylko opiekunowie zauważają u swoich podopiecznych schorzenia neurologiczne to mają obowiązek działać natychmiastowo. Jedynie jak najszybsze wykrycie i odpowiednia terapia pozwalają na późniejsze prawidłowe rozwijanie się dzieci. Początkowa diagnoza to również okazja na maksymalne wyleczenie.

Jadwiga Polcyn – Losy specjalizując się w praktyce lekarskiej dzieci ma długoletnie doświadczenie zawodowe. Ponadto, cechuje ją zdolność współodczuwania dzięki jakiej przekonuje do siebie niepełnoletnich pacjentów oraz nie wywołuje w nich strachu. Diagnozowanie a także leczenie najmłodszych z dysfunkcją układu nerwowego obejmuje również: stany napadowe, migreny, zaburzenia zachowania, dysfunkcje snu, zaburzenia lingwistyczne, problemy w szkole, związane z porodem kłopoty neurologiczne, mózgowe porażenie dziecięce, wrodzone wady powiązane z układem nerwowym, a także urazy czaszkowo – mózgowe. Wielokierunkowa pomoc medyczna jest rezultatem tego, iż Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań posiada specjalizację też w pediatrii i anestezjologii i intensywnej terapii.

Każdego dnia Jadwiga Polcyn – Losy konsultuje się z psychologiem i fizjoterapeutą. Na pierwszą konsultację opiekunowie proszeni są o wzięcie ze sobą: historii medycznej dziecka, książeczki zdrowia, historii informacyjnej z leczenia w szpitalu oraz wyników szybciej wykonanych diagnoz. Z przychodnią neurologiczną można kontaktować się również mailowo. Każdorazowo terapia dobrana jest indywidualnie do niepełnoletniego pacjenta. Neurolog wykonuje swoją pracę razem z dzieckiem, jak i z opiekunami zapewniając o tym, że schorzeń układu nerwowego nie ma potrzeby się wstydzić.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Profesjonalny a także polecany neurolog dla dzieci w Poznaniu”