Zastosowanie kurtyn PCV wytwarzanych przez firmę Kiner

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
Category

Zastosowanie kurtyn PCV wyprodukowanych przez zakład Kiner jest wszechstronne, a więc nie jest zaskakujące, iż aktualnie tak dużo przedsiębiorców zdecydowanych jest na ich zakup. W głównej mierze, kurtyny paskowe osłaniają przed stratami ciepła i wnikaniem do wnętrza pomieszczenia chłodniejszego powietrza. Obniżają one także uciążliwe hałasy w zakładach pracy oraz wyizolują pomieszczenia przed zawilgoceniem a także negatywnymi czynnikami pogodowymi. Każda z kurtyn będzie też świetnym elementem zabezpieczającym przed pyłem.

Po nałożeniu przegrody nie trzeba też martwić się, że na halę zakładową przedostaną się szczury, ptaki albo insekty. Z zastosowaniem kurtyn PCV można korzystniej zagospodarować przestrzeń w konkretnych obiektach. Przykładowo, wygradzają one miejsca pracy, pomieszczenia o przeznaczeniu socjalnym, stanowiska robocze dla sprzętów a także sekcje składowania w magazynie. Producent zatroszczył się o to, żeby propozycja sprzedażowa uwzględniała parę typów kurtyn, dostosowanych do danego środowiska pracy.

Są to na przykład specjalnie zaprojektowane kurtyny z folii spawalniczej, osłaniające przed podczerwienią oraz przed promieniowaniem ultrafioletowym, wytwarzanymi przez impuls elektryczny przepływający pomiędzy elektrodą spawalniczą a elementem spawanym. Kupujący mają okazję również wybrać przegrody z polichlorku winylu, które ograniczają rozprzestrzenianie się odprysków spawalniczych, które powstają w czasie prac związanych z obróbką. W dodatku dostępne są w sklepie kurtyny antywirusowe, niedopuszczające do rozprzestrzeniania się niebezpiecznych patogenów. Zastosować je można w placówkach zdrowia, punktach szczepień, czy w placówkach opieki zdrowotnej. W sklepie można zaopatrywać się w wieszaki do mocowania, które umożliwią bezproblemowe zawieszanie kurtyny PCV. Dla właścicieli firm istotne jest to, że po zamontowaniu takiej kurtyny nie muszą się martwić o to, iż zakłócane będą zadania powiązane z przeładunkiem. Będąc zdecydowanym na zakup u podanego producenta, ma się gwarancję, że kurtyna będzie maksymalnie użyteczna a także dostosowana do konkretnego miejsca pracowniczego. Wystarczy wyłącznie dokładnie przedstawić własne oczekiwania.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY