Przesłanki dla których opłaca się zapisywać do akademii językowej English Navigator

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
Category

Powody dla których warto się wpisać do szkoły językowej English Navigator są tak przekonywujące, że rzeczywiście wpisuje się tutaj znacznie więcej osób. Głównie osoby, które zapisują się na angielski Zielona Góra cenią to, że lekcje mają miejsce w mniejszych grupach. Do zajęć wykorzystywane są nowoczesne technologie, co wyjątkowo zachęca uczniów oraz szybciej da szansę utrwalić język. Cyklicznie zorganizowane są w takim miejscu warsztaty tematyczne, co jest motywacją do zapisania się. Lekcje prowadzone są na podstawie metody komunikatywnej.

Pozwala to na intuicyjne używanie języka, bez jakiegokolwiek stresu. Zajęcia z użyciem tablic interaktywnych stają się przyjemnością. Misją English Navigator jest to, by wykształcić słuchaczy na światowym poziomie. To daje szansę uczestnikom zajęć na podnoszenie własnych kwalifikacji lub na spełnianie własnych celów. Warsztaty teatralne po angielsku to interesujące rozwiązanie dla najmłodszych zdobywających wiedzę w podstawówce. Najmłodsi mają możliwość w ich czasie rozwinąć wyobraźnię oraz równocześnie szlifować język angielski. Odegrane są jednocześnie mini scenki, jak i duże przedstawienia.

Odgrywanie scenek pozwoli dzieciom oswoić się z językiem. Maluchy poprzez zabawę mają możliwość przełamywać barierę językową. Opłaca się zaznajomić się z informacjami podanymi na witrynie internetowej. Można bowiem przeczytać jakie zajęcia są proponowane, zaznajomić z cennikiem a także dowiadywać się, co zrobić, by zapisać się do szkoły. Można także przejrzeć bloga, na jakim systematycznie publikowane są ciekawe posty. W grupie dorosłych można znaleźć osoby, które planują awans, chcą podjąć zatrudnienie zagranicą lub dobrze porozumiewać się w języku obcym. Każda osoba dorosła chcąca podszkolić rozmowy po angielsku zobowiązana jest wobec tego zapisać się do English Navigator. Na kursy dla młodzieży zapisują się osoby, które mają przed sobą maturę z języka angielskiego albo egzamin ósmoklasisty. Speakerzy zachęcają do uczenia się i prędko można oczekiwać postępów.