Interesująca oferta zajęć oraz imprez, jakie można zorganizować w Jump Hall

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
Category

Atrakcyjna oferta zajęć oraz imprez, jakie można zorganizować w Jump Hall motywuje sporo zainteresowanych, by odwiedzać ten nowocześnie zaprojektowany park trampolin. Opiekunowie po przejrzeniu tego, co oferuje https://jumphall.pl/zajecia/gimnastyka-dla-dzieci/ decydują się przykładowo na to, by w takim miejscu zorganizować dla pociech urodziny. Impreza urodzinowa w parku trampolin to spora atrakcja dla dzieci. W dodatku, rodzice mają pewność, że wszystko będzie odbywało się w bezpiecznych warunkach.

Doskonała zabawa jest również zapewniona. Impreza będzie prowadzona przez wykwalifikowanego animatora, który dopilnuje by każde dziecko poczuło się bezpiecznie. Nad dziećmi czuwa także doświadczona kadra instruktorska. Dwie godziny zabawy obejmą ćwiczenia na trampolinach, w basenie z kulkami, wspinaczki na ściankach oraz skoki na zrobione z pianek, większe kostki. Urodziny przebiegają w kameralnej salce, a przed przyjściem na teren rekreacyjny maluchy mają zapewnioną solidną rozgrzewkę. Są także informowane o tym, jak bezpiecznie skakać oraz upaść.

Pozostałe atrakcje urodzinowe to: zabawy z chustą, rzuty do kosza albo malowanie twarzy. Zawsze plan zajęć dostosowany jest do wieku oraz osobowości uczestników imprezy. Pakiety urodzinowe opisane są na witrynie. Na imprezy urodzinowe w Jump Hall można zapisywać pociechy od 3. roku życia. Opiekunowie z chęcią wpisują także maluchy na zajęcia z gimnastyki, o dowolnym poziomie trudności. Ich celem jest: podnoszenie ogólnej sprawności ruchowej, ulepszenie koordynacji ruchowej, rozwój orientacji w terenie, jak i świetną zabawę.

Na terenie obiektu znajduje się również jedyny we Wrocławiu zakryty park linowy. Jego trasa znajduje się nad parkiem trampolin i obejmuje dziewięć torów, o przeróżnych stopniach skomplikowania. Park taki przeznaczony jest dla osób, które mierzą powyżej 170 cm. Unowocześniony park trampolin warto odwiedzać.