Bogata propozycja szkoleń online z języka angielskiego

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
Category

Bogata propozycja kursów online z języka angielskiego w Smart Learning motywuje do tego, by uczyć się właśnie w takim miejscu. Nauka online jest o wiele bardziej dominująca w różnorodnych grupach wiekowych, a więc kursy przygotowywane są na równi dla najmłodszych, dorosłych, ale też dla firm. Kursy językowe opracowywane są bazując na wytycznych nauczania z Oxford University Press. Wszystkie angielski online bogatsze są o dodatkowe moduły, tak samo pod postacią tradycyjną, ale też w postaci cyfrowej. W pierwszej kolejności nauczyciel sprawdzi obszar wiedzy osoby biorącej udział w kursie. To pozwoli dopasować optymalny tryb zajęć dla konkretnej osoby.

Realizowane są poziomy: A1, A2, B1, B2 a także C1 i C2. Lekcje w angielski online opracowane są nad wyraz ciekawie, tak samo dla dzieci, ale też dla starszych. Jeśli ktoś jest zmotywowany to ma okazję także zdecydować się na naukę grupową. To pozwala o wiele bardziej nabrać pewności odnośnie swoich zdolności językowych, gdyż można je zweryfikować. Podobnie interesująco wygląda propozycja dla przedsiębiorstw. Dla klientów korporacyjnych przygotowany jest model nauki dwutorowej. Umiejętności takie jak: czytanie, słownictwo, gramatyka i słuchanie każdy trenuje osobiście. Tymczasem, za pośrednictwem platformy opracowanej przez Smart Learning można brać udział w lekcjach interaktywnych, korzystając z dodatkowych materiałów szkoleniowych.

Naturalnie, szybciej mówienie trenuje się samodzielnie z lektorem. Konieczne są jedynie: łącze internetowe, komputer, słuchawki oraz przeglądarka internetowa Chrome. Lekcje angielskiego przeprowadzane są na innowacyjnej platformie Tutorsmart. Po zalogowaniu uzyskuje się wgląd do kursu internetowego z lektorem na żywo. Uczestnicy kursu otrzymują wgląd do: tekstów szkoleniowych, nagrań lektorskich audio oraz wideo, a także do fiszek online, dedykowanych do uczenia się słownictwa z wybranego obszaru. Posiadają wobec tego główne narzędzia do uczenia się.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bogata propozycja szkoleń online z języka angielskiego”