Wielokierunkowe usługi pielęgnacyjne dla psów

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
Category

Wielokierunkowe usługi pielęgnacyjne dla psów każdej wielkości i rasy w Gdańsku ma do zaoferowania Doggie House. U wykwalifikowanego psiego groomera można oczekiwać nie tylko tego, że pies zostanie wystrzyżony, lecz także że będzie poddany kąpieli. Wszystko będzie odbywało się przy wykorzystaniu najwyższej jakości preparatów i w sterylnych warunkach. Pakiet FULL WYPAS, jaki ma do zaoferowania psi fryzjer Gdańsk odnosi się do wszystkich piesków, które domagają się strzyżenia. Na dodatek, udostępniony jest również zestaw MOKRY PIES dla piesków, które nie potrzebują użytkowania nożyczek. Dla psów szorstkowłosych odpowiedni jest zestaw TRYM, który obejmuje usuwanie martwej sierści psa.

Pakiet ten złożony jest z: kąpieli czyszczącej, kąpieli związanej z pielęgnacją, suszenia, czesania sierści, oczyszczania uszu, cięcia pazurów a także z ostrzyżenia albo z trymowania psa na prośbę właściciela psa. Do każdej z wymienionych czynności stosowany jest sprzęt najwyższej jakości marek. Klienci doceniają również to, że wybierane są specjalistyczne kosmetyki groomerskich firm. Na stronie online będzie okazja zaznajomić się z kosztorysem i z dokładnym opisem wskazanych usług. Inne czynności groomerskie w doggiehouse.pl – psi fryzjer gdańsk to: wizyta adaptacyjna PUPPY, rozczesywanie złączonej sierści, kąpiel oczyszczająca, usuwanie kamienia na zębach techniką ultradźwięków i wyczesanie koteczka.

Atuty Doggie House to: odbywająca się w spokojnych warunkach pielęgnacja, sprzęt i kosmetyki najlepszych marek, spokój w trakcie dwugodzinnej wizytacji, higieniczne warunki jakie panują w gabinecie, perfekcyjne rezultaty po zrobionych czynnościach związanych z pielęgnacją. Piesek, jaki opuszcza salon zaprezentuje się wspaniale. Indywidualne podejście dopasowane jest do charakteru psa, bądź również jego uprzedzeń. Spora wiedza właścicielki gabinetu na temat fryzjerstwa psów oraz to, że ciągle rozszerza ona swoje zdolności biorąc udział w kursach i wystawach sprawia, że Doggie House rzeczywiście jest warte odwiedzenia.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wielokierunkowe usługi pielęgnacyjne dla psów”