Jak to zrobić, aby mieć piękne rzęs ?

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych

Upewnij się, że skóra jest oczyszczona i nie jest nakładane serum do rzęs. Przed pierwszą aplikacją oczyść pędzelek od krawędzi tubki, tak aby nanieść niewielką ilość żelu zapobiegającego podrażnieniom. Nałóż na kontur oka, zarówno na powiekę górną, jak i dolną. Przy pierwszych aplikacjach zaleca się nakładanie 2-3 mm powyżej nasady rzęs na górnej powiece, aby wykluczyć bezpośredni kontakt z okiem. odżywka do rzęs – opinie

Ile muszę nałożyć, aby uzyskać pożądany efekt? Na początku kuracji nakładać mniejszą ilość minimum 2-3 razy dziennie przez 2-3 tygodnie, aż oczy zaadaptują się wraz z witaminami zawartymi w składniku serum, następnie nakładać 1-2 razy dziennie, nieco większą ilość. Ostrożny! Jeśli serum wejdzie w kontakt z oczami, NIE wymaga spłukiwania wodą!

Wszystkie kobiety chcą dłuższych rzęs

Trzymaj oczy zamknięte przez kilka sekund, aby uspokoić podrażnienie. Jeśli szczoteczka została przypadkowo dotknięta innymi przedmiotami, zaleca się zdezynfekowanie aplikatora, aby uniknąć zakażenia oczu. Wszystkie kobiety chcą dłuższych, grubszych i piękniej podkręconych rzęs! Z tego powodu stymulator Magic Long Eyelash stał się „must have” w naszym zestawie do makijażu lub może być skutecznym lekarstwem na regenerację rzęs po przedłużaniu lub innych szkodliwych czynnikach.

Zapewnia widoczne rezultaty już od pierwszej aplikacji, dzięki unikalnej formule, innowacyjnemu kompleksowi z 12 składnikami aktywnymi, które zapewniają spektakularne rezultaty. Idealne serum do uwodzicielskiego i niezapomnianego spojrzenia, na dłuższe, grubsze i bardziej podkręcone rzęsy.

Naturalne rzęsy, które zachwycają długością, żywym kolorem i spektakularną gęstością? Teraz to możliwe! Wystarczy jeden miesiąc, aby uzyskać zmianę, o której zawsze marzyłeś. Przygotuj się na uwodzenie i wyzwanie swoimi spektakularnymi rzęsami. Unikalna formuła oparta na innowacyjnych składnikach to sekret, który zapewnia spektakularne geny.

Pędzel jest cienki i bardzo wygodny

Sposób użycia: Dla zwiększenia skuteczności zaleca się nakładanie serum rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry. Pędzel jest cienki i bardzo wygodny, dzięki czemu aplikacja jest szybka i łatwa. Nałóż produkt dokładnie na kontur oka, gdzie rzęsy stykają się ze skórą, tak jak przy użyciu eyelinera. Po kilku sekundach serum wchłania się i aktywują się składniki wzmacniające rzęsy. Składniki serum wnikają w głąb skóry, u nasady rzęs i tam działają. Nawilżone odrosty w krótkim czasie wytworzą mocne, gęste i niesamowicie długie rzęsy.

JAK DBAĆ O PRZEDŁUŻANIE RZĘS, ABY CIESZYĆ SIĘ NIMI DŁUŻEJ?

Oczy są zwierciadłem duszy, a tymi, które najlepiej je podkreślają, są długie i gęste rzęsy. Ponieważ jednak Matka Natura nie obdarzyła takimi genami wszystkich kobiet, szukały rozwiązań do korekcji rzadkich i cienkich rzęs, dlatego urodziły się rzęsy przedłużane , 2D, 3D, 6D, w zależności od tego, jakiej objętości chcą kobiety.

Kto wybiera przedłużanie rzęs? Generalnie przedłużanie rzęs jest wybierane przez klientki, które chcą bardziej przenikliwego lub jaśniejszego spojrzenia. Jednak porady rzęsistki z JoyaSalon.ro są niezbędne, ponieważ nie wszystkie rodzaje przedłużanych rzęs pasują do naturalnego kształtu oka. Tak więc, podczas gdy niektóre oczy można podkreślić na przykład przedłużaniem rzęs 3D, inne są piękniejsze dzięki przedłużaniu na drucie.

Należy używać produktów wysokiej jakości

Przedłużanie rzęs na drucie jest również odpowiednie dla osób, które chcą mieć bogatsze rzęsy, ale efekty wydają się naturalne i dyskretne. Przedłużanie rzęs powinno być stosowane wyłącznie przez profesjonalistów, zwłaszcza, że ​​działają one wokół oka, które może ulec uszkodzeniu lub łatwo się zakażać. Ponadto należy używać produktów wysokiej jakości, zwłaszcza w odniesieniu do kleju, którym skleja się przedłużanie rzęs.

Dlatego, aby uzyskać pożądane rezultaty, które mogą osiągnąć przy całkowitym bezpieczeństwie, kobiety mogą zwrócić się do usług stylistek rzęs w Joya Salon, salonie kosmetycznym w sektorze 1. Jak wygląda rutynowa pielęgnacja rozszerzeń genów? Jeśli chodzi o pielęgnację przedłużanych rzęs, należy je codziennie myć i czesać, szczególnie w celu utrzymania optymalnej higieny oczu. Ponadto, aby zachować je dłużej, zaleca się mycie ich płynem micelarnym bez oleju, a użycie sprayu nawilżającego jest w tym przypadku naprawdę przydatne. Dlatego nie ma większych zmian w pielęgnacji przedłużania rzęs i rutyny pielęgnacyjnej po ich aplikacji.

Na czym polega pielęgnacja genów 3D? Proces pielęgnacji rzęs jest bardzo prosty. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Na przykład nie zaleca się stosowania produktów oleistych. Również podczas mycia twarzy należy to robić bardzo ostrożnie. Zwróć szczególną uwagę na wybrany środek czyszczący! Idealnie nadaje się do czyszczenia, który nie zawiera oleju.

Również w tym salonie można wykonać zabieg na włosy za pomocą botoksu lub zastosować przedłużanie włosów keratyną. Niezależnie od usługi wybranej przez klienta, efekt będzie przekraczał jego oczekiwania.

Technologia bardzo się rozwinęła. Od rzęs z taśmą i klejem, niejeden salon oferuje dziś możliwość nakładania rzęs, które utrzymują się dłużej niż jeden dzień, takich jak rzęsy 3D. Dokładanie rzęs 3D to technika stosowana przez wiele klientek, które mają rzadkie i krótkie rzęsy. Wybór tej techniki zapewni objętość, a jednocześnie naturalność. Przedłużanie 3D to półtrwałe rzęsy, bardzo przyjazne dla oczu. Proces jest bezbolesny, szybki i niedrogi.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY