Serum przyspieszające wzrost rzęs Biotébal

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych

Odżywka do rzęs Biotebal oprócz bimatoprostu zawiera również naturalne składniki, takie jak ekstrakt z pestek dyni czy świetlika, które mają za zadanie w naturalny sposób odżywić i wzmocnić nasze rzęsy. Opakowanie jest konserwatywne, stylizowane na wyrób medyczny, a cena bardzo atrakcyjna. Producent próbuje z innowacyjną formułą Inno-BiBiotin, która jest powiązana z zawartością bimatoprostu w składzie. Użytkownicy cenią sobie te odżywki do rzęs za stosunkowo krótki czas oczekiwania na pierwsze efekty – około 3 tygodni, przyjemną formułę i łatwą aplikację. Pojemność i skuteczność mieszczą się w ogólnie przyjętej normie – 3ml wystarcza na około 3 miesiące.

Odżywka do rzęs zapakowana w ładne, srebrne opakowanie. Cena dość wysoka, przy stosunkowo dużej wydajności. Standardowy aplikator w pędzelku, precyzyjny, ułatwiający aplikację niewielkiej ilości produktu kosmetycznego. Efekty widoczne są dość szybko, już po 2-3 tygodniach, chociaż pojawiają się reakcje alergiczne. Producent wymienia całą gamę naturalnych składników do pielęgnacji rzęs – palmę sabałową, zieloną herbatę, pszenicę, nagietek, aminokwasy, żeń-szeń i ekstrakt z miłorzębu. Jednak głównym składnikiem stymulującym jest pochodna bimatoprostu.

Eveline Odżywka do rzęs

Najtańsza odżywka do rzęs w naszym rankingu. Regenerujące serum do rzęs wzbogacone olejkiem arganowym i kwasem hialuronowym, ale lista składników jest dość długa, co niekoniecznie jest plusem. Aplikator w formie pędzelka, dzięki czemu często wykorzystywany jest jako baza pod tusz do rzęs.

W takiej formie zdecydowanie działa na pogrubienie i wydłużenie. Jednak co do wpływu na kondycję rzęs opinie są mocno podzielone. Ma wielu zwolenników, ale działa na nieco innej zasadzie niż inne produkty, więc można się zastanawiać, czy serum to właściwa nazwa dla tego produktu. Ma jednak stałą grupę zwolenników i nie można temu zaprzeczyć.

Odżywka do rzęs FEG

Odżywka do rzęs w dość wysokiej cenie, zamknięta w dyskretnym opakowaniu. Uzbrojony w bimatoprost uzupełnia, a może łagodzi jego działanie ekstraktami z ogórka, granatu i zielonej herbaty – z których wszystkie mają właściwości łagodzące i przeciwzapalne. W większości przypadków działa skutecznie stymulując wzrost rzęs i hamując wypadanie rzęs. Skuteczna odżywka do rzęs, przyjemna w aplikacji. Niestety FEG to odżywka, która jest trudno dostępna na rynku, co powoduje, że często pojawiają się podróbki.

Revitalash Skuteczna odżywka do rzęs

Revitalash Advanced to także bardzo dobra odżywka na porost rzęs, jedna z najlepszych na rynku. Przy regularnym stosowaniu krótkie, słabe i rzadkie rzęsy mają szansę zbliżyć się do naszego ideału. Wzmacnia rzęsy, wydłuża je i nabłyszcza. Odżywka do rzęs nie tylko stymuluje wzrost rzęs, ale także obiecuje pogrubienie i pogrubienie rzęs.

Trzeba jednak przyznać, że jego cena jest nawet kilkukrotnie wyższa w porównaniu do produktów o podobnym składzie i parametrach. Możesz więc oczekiwać bardziej wyrafinowanego opakowania lub przynajmniej większej objętości. Może również powodować zaczerwienienie oczu. Głównym składnikiem aktywnym odżywki do rzęs jest trifluorometylodechloro etyloprostenolamid, substancja podobna do bimatoprostu.

Jak stosować odżywkę do rzęs?

Serum do rzęs, jak większość preparatów, należy nakładać na oczyszczoną skórę. Należy wykonać delikatny i głęboki demakijaż, bez użycia mydła i środków drażniących zawierających alkohol. Używając oryginalnego pędzelka lub pędzelka, należy ostrożnie nakładać kosmetyk wzdłuż linii rzęs, aby produkt nie dostał się do oczu. Nie ulega wątpliwości, że najlepsze aplikatory to te dołączone do odżywek do rzęs – małe i szpiczaste pędzelki przypominające pędzelki do eyelinera.

Cienką kreskę łatwo nakłada się na górną i dolną powiekę. Ta metoda nakładania najlepszych odżywek do rzęs pozwala składnikom dotrzeć do cebulek rzęs i odżywić wszystkie rzęsy. Najlepiej stosować go tuż przed pójściem spać – w ten sposób unikniemy ryzyka pocierania oczu i zapewnimy substancjom aktywnym najlepsze warunki do penetracji w głąb skóry.

Nawet jeśli wydaje się to nieszkodliwe, należy zawsze zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania, ponieważ niektóre produkty mają wyraźne ograniczenia dotyczące czasu trwania leczenia. Jeśli więc zasugeruje się, aby nie kontynuować go dłużej niż 6 miesięcy, z pewnością istnieją powodyns do tego. Powinnaś też zdecydowanie odstawić nawet najdroższą odżywkę, jeśli wystąpią skutki uboczne, takie jak pieczenie, swędzenie, uczucie piasku pod powiekami. Dowiedz się jak dbać o siebie i swoje zdrowie na naszej stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY