Ile wiesz o bazie do rzęs?

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych

Cześć, jestem Monia, jestem wizażystką i twórcą treści z misją promowania bardziej naturalnego stylu makijażu. Nic dziwnego, że dzisiaj podam Ci świetny powód, aby przestać używać sztucznych rzęs (lub nigdy tego nie robić).

Ile wiesz o bazie do rzęs?

Mogę Wam powiedzieć, że jest to zdecydowanie produkt, dzięki któremu przy minimalnym wysiłku można uzyskać grubsze i dłuższe rzęsy.

baza do rzęs Przedstawiam Wam moje rzęsy przedłużone o bazę, którą zobaczymy wśród polecanych.

Podkładów do rzęs jest kilka, ale możemy je podzielić na dwie szerokie kategorie:

  • te, które błyskawicznie powiększają i wydłużają rzęsy
  • te specyficzne dla ich pielęgnacji

Obydwa mają świetny cel, którym jest podkreślenie i skłonienie nas do docenienia naszych naturalnych rzęs, które jako jedyne potrafią naprawdę podkreślić nasze oczy.Musisz wiedzieć, że za każdym razem, gdy kogoś wymyślam, boję się, że może zadać mi brzemienne w skutki pytanie:

Czy będziesz też nosić sztuczne rzęsy?”

….PO PROSTU NIE WSPIERAM! Sztuczne rzęsy mam na myśli.Są niewygodne, denerwujące, ciężkie, trudne do uzyskania pełnej autonomii i często tak inwazyjne, że zamykają lub ukrywają wygląd.Po pojawieniu się mediów społecznościowych, sztuczne rzęsy stały się trendem, który sprawił, że ludzie uwierzyli, że potrzebują zbyt dużych rzęs. Pomysł, który sprawił, że trend rozszerzeń eksplodował.

Ale pozwól, że będę z tobą całkowicie szczery: te rzeczy nie są ani estetyczne, ani eleganckie… i nie wiem, czy je znasz, ale na żywo są ewidentnie fałszywe.

Uważam, że w przypadku każdego rodzaju sztucznych rzęs, niezależnie od tego, czy są przedłużone, czy nie, oko jest karane i w dużej mierze pokryte tymi wszystkimi włoskami. Włosy, które jednak odkształcają się zaraz po dotknięciu i które trzeba często poprawiać.

Odżywki do sztucznych rzęs mogą mieć bardzo szlachetny cel dla osób, które tak naprawdę nie mają rzęs, ale prawda jest taka, że ​​przez większość czasu stosuje się je bez rzeczywistej potrzeby, co kończy się złym gustem.

Długie rzęsy są seksowne i podkreślają wygląd. Czy sie zgadzasz?

Ale prawdą jest też, że zbyt wiele zawsze kaleczy. Jeśli otworzyłaś ten artykuł, najprawdopodobniej szukasz dużo prostszej i mniej skomplikowanej metody na podkreślenie swoich rzęs. Nie zawiodę, dzisiaj wyruszymy w podróż w stronę jeszcze trochę niezrozumianej i niedocenianej wiedzy o bazie do rzęs.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że stosowanie bazy do rzęs nie jest koniecznością dla każdego, ale z pewnością wpływa na ogólny efekt i może być znacznie tańszą alternatywą dla sztucznych rzęs czy przedłużania!

Ponieważ wszyscy chcemy fantastycznego wyglądu, podkład może być alternatywą, której szukałeś.

Polecam rzucić okiem na indeks, aby zorientować się we wszystkich kątach, które omówimy w tym artykule.

  • Hasło? Nie komplikuj!
  • Indeks artykułu

Co to jest baza do rzęs i do czego służy

Co mają wspólnego podkład, tusz do rzęs i cień do powiek?Najlepiej działają z podkładem.Podkład to produkt, który nakłada się na rzęsy PRZED nałożeniem tuszu do rzęs.Zawiera syntetyczne włókna i służy do nadawania grubości, objętości, budowania długości i podkręcania rzęs. Lub może nawilżać, wzmacniać i promować zdrowy wzrost rzęs.

W kolejnych wierszach dokonamy rozróżnienia między „podkładem pod tusze” zwykle rozpoznawanym jako biała baza i ogólnie przezroczystą „podkładem do rzęs”.To pierwsze możemy zdefiniować jako produkt estetyczny, a drugie jako produkt leczniczy.

Dwa pozornie podobne produkty, ale o różnych formułach i przeznaczeniu. Zobaczmy, co je wyróżnia w kilku następnych wierszach. Baza pod tusz do rzęs

Jeśli potrzebujesz wydłużyć i pogrubić rzęsy, ale nie masz czasu ani ochoty na sztuczne rzęsy, ani budżetu na przedłużanie, baza pod tusz do rzęs jest świetnym kompromisem budżetowym.Nałóż bazę do rzęs przed tuszem, a od razu zauważysz dłuższe i grubsze rzęsy.

Jak to jest możliwe?

Co „magia” to włókna nylonowe obecne w formule. Baza pod tusz do rzęs tworzy na włosach otoczkę, która je pogrubia, wiele drobnych włosków syntetycznych, które wzmacniają i wydłużają.Ten proces zagęszczania ma na celu wypełnienie tych małych dziur, które mamy między jedną a drugą rzęsą, dzięki czemu natychmiast wydają się pełniejsze i bardziej obszerne, co daje bardzo naturalny efekt.

Biała baza pod każdym względem przypomina tusz do rzęs, nawet opakowaniem i pędzelkiem. Może być biały, jak w większości przypadków, ale może też być brązowy lub czarny i nakłada się go ściśle przed tuszem do rzęs. kliknij po szczegóły

Zaraz po nałożeniu podkładu (jeśli jest biały) poczujesz, że masz na rzęsach śnieg, ale nie martw się, bo w drugim kroku będziesz musiał pokryć wszystko tuszem do rzęs.

Podkład dla najlepszych rzęs.Kredyty: Urban Decay Subversion Lash Primer

Słynna amerykańska wizażystka Mary Irwin również uczy nas, że baza pod tusz do rzęs ma moc rozplątywania rzęs, jeśli zostanie nałożona prawidłowo (zaraz wyjaśnię, jak to zrobić).W rzeczywistości formuły podkładów pod tusze często zawierają niewielki procent olejków, które są przydatne do rozdzielania rzęs.

Jeśli chodzi o czas trwania, wydaje się, że podkład ma również pozytywny wpływ na działanie maskary w ciągu kilku godzin. Czy baza pod tusz do rzęs naprawdę działa?

Podsumowując, tak. Zasadniczo budujesz długość i grubość tam, gdzie wcześniej nie było.Jest to szczególnie widoczne, gdy masz cienkie, krótkie lub bardzo jasne rzęsy. Jeśli użyjesz dobrego podkładu, zauważysz dużą różnicę.

Jeśli chcesz zorientować się, który z nich możesz kupić, przygotowałem dla Ciebie listę tych, które wypróbowałem i które moim zdaniem działają bardzo dobrze, ale porozmawiamy o nich później. Tymczasem uważaj na ten alergen, zwłaszcza jeśli jesteś uczulony na plastry!

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY