Poradnik: Najlepsze metody na piękne i długie rzęsy

1 customer review

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych

sn Możesz używać różnych odżywek, przedłużać rzęsy lub stosować lifting. Poniżej znajdziesz propozycje różnych zabiegów i trików, które możesz zastosować. Możesz również skorzystać z zalet i wad, aby sprawdzić, która metoda najbardziej Ci odpowiada.

Przedłużenie grzywki w salonie Wiele osób decyduje się na przedłużanie rzęs w salonie, stało się to popularne kilka lat temu i trend wydaje się trwać. Jest to wygodny sposób, który oszczędza czas i nie musisz martwić się o rozmazywanie tuszu podczas deszczu czy płaczu. Metoda ta polega na doklejaniu sztucznych rzęs na własnych rzęsach. Ile rzęs jest potrzebnych, zależy od tego, ile masz i może przesunąć się do około 100 rzęs.

Jako klientka możesz sama zdecydować, jak długie rzęsy chcesz i czy wolisz rzęsy pojedyncze czy objętościowe. Jeśli wybierasz pojedyncze rzęsy, często stosuje się odmianę o nazwie flat lashes, wtedy przedłużanie jest płaskie, a efekt jest gęstszy. Jeśli wolisz rzęsy objętościowe, to jest to metoda, która jest przyklejana do twoich rzęs, podobnie jak pęczki składające się z kilku cienkich rzęs, zwykle około 20.

Zalety i wady

Zaletą jest to, że efekt widzisz od razu i jest odpowiedni dla tych, którzy nie chcą spędzać czasu na makijażu. Wadą jest to, że trzeba uzupełniać rzęsy mniej więcej raz w miesiącu i że mogą wystąpić alergie na klej.

Uniesienie rzęs Jeśli zależy Ci na zakrzywionych brwiach, dobrym sposobem jest lifting rzęs, który istnieje już od około 15-20 lat, a w ostatnich latach stał się popularną alternatywą dla przedłużania rzęs. Metoda ta polega na tym, że rzęsy są pomalowane na czarno, a następnie są wyginane poprzez sklejenie rzęs na silikonowej szpulce, która z kolei jest przyczepiona wzdłuż linii rzęs. Gdy rzęsy znajdą się na swoim miejscu, nałóż permanentny płyn, powinien być łagodny i pozostać przez około dziesięć minut. Efekt wygląda naturalnie, rzęsy stają się ciemne, jak długo będą wyglądały, zależy od tego, jak będą zakrzywione.

Zalety i wady Kiedy budzisz się rano, rzęsy są już ładne i nie musisz poświęcać czasu na makijaż i zazwyczaj nie wygląda to tak samo jak sztuczne przedłużanie rzęs. Ta metoda trwa około dwunastu tygodni, a wielu robi ją ponownie już po sześciu tygodniach

olej rycynowy

Jeśli chcesz skorzystać z kuracji domowej, olej rycynowy jest opcją. Olejek ma właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne, dzięki czemu Twoje rzęsy są pełne i lśniące. Olej rycynowy jest naturalnym i oleistym olejem, wytwarzanym z suchej rośliny rycynowej i jest bardzo odżywczy. Decydując się na tę metodę, warto zastosować czysty i naturalny olejek rycynowy. Najpierw zacznij od dokładnego oczyszczenia oczu z brudu i makijażu. Następnie nałóż olejek rycynowy od linii rzęs i na całą linię rzęs. Olejek nałóż również na rzęsy i najłatwiej zrobisz to za pomocą starej, dobrze wyczyszczonej szczoteczki do tuszu do rzęs. Zwykle wystarcza 1-2 krople na każde oko. Olejek rycynowy można nakładać wieczorem przed pójściem spać i pozostawić na noc.

6 prostych trików, które sprawią, że Twoje rzęsy będą wyglądać na dłuższe

Najpierw nałóż warstwę tuszu na końce rzęs. Następnie omieć pędzlem całą grzywkę i nałóż kolejną cienką warstwę. Dzięki temu wyglądają na pełne i długie, nie zbijając się i nie obciążając. zobacz tutaj

Przedmuchaj zalotką suszarką do włosów

Rzęsy pozostają wygięte dłużej, jeśli użyjesz trochę ciepła. Jeśli nie posiadasz zalotki elektrycznej, możesz ją podgrzać, przedmuchując ją suszarką do włosów.

Rozczesuj rzęsy we właściwym kierunku

Rozczesuj rzęsy w kierunku oczu, zamiast czesać je na zewnątrz. Skieruj pędzel w stronę kącika oka i przeczesz do góry. Rzęsy łatwo się zaginają, jeśli nie szczotkujesz ich w przeciwnym kierunku.

Fani fałszywych oczu wymagają praktyki

Nie ma żadnych sztuczek i skrótów, aby uzyskać ładne sztuczne rzęsy, które ładnie pasują. Musisz ćwiczyć praktykę. W końcu będą siedzieć jak czar, a wtedy zaoszczędzisz dużo czasu i energii, gdy będziesz się malować.

Przedłużenie frędzli

Jeśli chcesz codziennie używać sztucznych rzęs, przedłużanie rzęs może być najlepszym rozwiązaniem. Koniecznie udaj się do stylistki rzęs, która ma przeszkolenie, aby być po bezpiecznej stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 review for Poradnik: Najlepsze metody na piękne i długie rzęsy

  1. Ada

    Zobacz ciekawostki zdrowotne oraz poradniki na naszym blogu. Znajdziesz tutaj https://www.makijaz.info.pl/regeneracja-i-hartowanie-ciala-sprawdz-co-poleca-wim-hof/ wiele fajnych porad o tym jak dbać o siebie i swoje ciało.