Wszechstronny obszar działań firmy Seltu

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
Category

Wielokierunkowy obszar działań firmy Seltu zachęca zainteresowanych producentów, klientów i dealerów do współpracowania w ramach zarabianie na perfumach i pozwala oczekiwać zysków. Nade wszystko, Seltu umożliwia firmom przyłączanie się do już istniejących dystrybutorów i sklepów partnerskich. Jeżeli ktoś tego potrzebuje, to może zrobić użytek ze wsparcia przy zakładaniu witryny www. Sama platforma ciągle się rozwija, co także jest nad wyraz dogodne.

Seltu umożliwi promocję w licznych kanałach marketingowych: wirtualnych, Tv oraz radiowych. Stała komercjalizacja producentów i partnerów umożliwia ubogacenie propozycji sprzedażowej oraz powoduje, że jest ona w większym stopniu atrakcyjna dla konsumentów. Dotyczy to takich dziedzin jak: moda i obuwie, zdrowie i uroda, motoryzacja, biżuteria i akcesoria, multimedia, rtv i agd, sport i rekreacja, turystyka, dom i ogród, artykuły dziecięce, usługi i rozrywka, meble i wyposażenie wnętrz. Dodatkowo, nawiązując współpracę z Seltu można oczekiwać na eksponowanie własnej nazwy i produktów w widocznych miejscach, jak i w Internecie. Można też korzystać z fakultatywnych aktywności w obrębie współpromocji i działań marketingowych poprzez: placementy na platformie Seltu, placementy w aplikacji Seltu, media społecznościowe Seltu oraz kampanie promocyjne.

Jeżeli wytwórca będzie potrzebował opróżnić magazyn, to może zdecydować się na sprzedawanie asortymentu outletowego w dedykowanej zakładce promocyjnej. Można też rozszerzyć współpracę o cross border na arenie międzynarodowej, na podstawie osobnego aneksu do umowy na wybrany rynek. Partnerzy, Producenci i Dealerzy ustalają z Seltu wspólną strategię reklamową oraz dystrybucji, co wpływa na ugruntowaną pozycję w e – commerce. Użytkownicy platformy mogą również skorzystać z możliwości odroczonej płatności lub decydować się na dowolne opcje finansowania. Warto dodatkowo napomknąć o programie lojalnościowym, polegającym na cashbacku. Każdy, kto zdecyduje się na współpracę, może liczyć na prywatnego opiekuna.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wszechstronny obszar działań firmy Seltu”