Możliwość organizacji spływu kajakowego dla klientów indywidualnych lub spływu dla grup

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych

Możliwość organizacji spływu kajakowego indywidualnego albo spływu grupowego to wybrana z dwóch propozycji udostępnionych w propozycji wypożyczalni MARTIN. Każdy klient ma możliwość wybierać stricte taki kajak, jaki będzie dopasowany do jego zdolności oraz spowoduje, że konkretna osoba poczuje się wygodnie oraz bezpiecznie, bo wybór jest wyjątkowo duży. W wypożyczalni można wyszukać głównie modele dwuosobowe. Kajaki są sprawne, wytrzymałe i pakowne, a więc doskonale będą nadawały się nawet na długie trasy. Wyposażenie każdego kajaka to: lekkie wiosła oraz dwie kamizelki asekuracyjne przeznaczone dla osób starszych albo dla dzieci.

Wypożyczający samodzielnie zdecydują czy robiąc użytek z wkra kajaki zamierzają płynąć główną trasą albo planują korzystać z tras wyznaczonych alternatywnie, o dowolnym pułapie trudności. Trasy mogą mieć dystans: siedem, jedenaście oraz 18 km. Trasa główna ma z kolei 29 km. W dodatku, można zdecydować się na wyznaczenie tras indywidualnych. Jako że wypożyczalnia dysponuje własnym polem rekreacyjnym, klienci mogą po kajakach decydować się na zorganizowanie imprezy plenerowej. Wydzielane są 2 strefy: rekreacyjna oraz noclegowa.

Każdy spływ jest zorganizowany z pełną opieką instruktorską, co ma szczególne znaczenie dla osób, które w takim zdarzeniu uczestniczą pierwszy raz.

Spływy przygotowane są wzorowo, a organizatorzy zadbają o to, żeby spełnić oczekiwania tych osób, które wezmą w nich udział. Przed każdym spływem na trasie Joniec – Borkowo – Śniadówko – Pomiechówek wszyscy są poinformowani, co jest przewidziane oraz co może ich spotkać. Są to wiadomości o: miejscu spotkania, zasadach spływu, przebiegu trasy głównej oraz trasie alternatywnej. Specjaliści poinformują również o najważniejszych regułach bezpieczeństwa oraz ukazują, jakie są spodziewane utrudnienia podczas spływu, aby każdy miał tego świadomość.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY