Skupowanie pojazdów w dowolnym stanie technicznym

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
Category

Skup samochodów w różnym stanie technicznym to wizytówka firmy S – Car. Samochody skupowane są w całym kraju, czyli w branży auto skup Kielce firma ta nie ma sobie równych. Mało tego, że klienci z całego kraju mogą sprzedać samochody w dobrym stanie, to mogą również pozbyć się samochodów w nieco gorszej kondycji.

Skup przyjmuje samochody: uszkodzone, w dobrym stanie, bez względu na rocznik, po wypadkach, z uszkodzonym silnikiem. Dodatkowo na skup oddawane są całe floty aut od firm logistycznych. Wszechstronne usługi są w tym miejscu zapewnione. Skupowane są również busy dostawcze a także samochody ciężarowe do 3,5 tony. Na dodatek, propozycja sprzedażowa skupu poszerzona jest o: auta do uczenia się jazdy, taksówki, koparki, minikoparki, maszyny budowlane, ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze, przyczepy kempingowe, quady, motocykle a także skutery.

Wystarczy na stronie internetowej wypełnić kwestionariusz, wpisać dane samochodu, zaznaczyć w jakim mieście chce sprzedać się samochód oraz poczekać na kontakt ze strony pracownika skupu. Na witrynie podane są także wiadomości o tym, jakich marka poszukuje pojazdów. Są to na przykład samochody zasilane gazem LPG. Kiedy ktoś jest właścicielem takiego samochodu i chciałby się go w szybkim czasie pozbywać w korzystnej kwocie, to musi skontaktować się z firmą S – Car. Marka z chęcią skupuje również pojazdy zabytkowe albo jak najmłodsze. S – Car systematycznie skupuje też lawety. Nieskupowane są z kolei auta przeznaczone do kasacji lub te, jakie nie mają dokumentów lub ich sytuacja prawna jest niewyjaśniona. Żeby rozpocząć współpracę na witrynie wystarczy odnaleźć najbliższy punkt firmy S – CAR i poinformować firmę, gdzie ma przyjechać pracownik.

Następnie, w dogodnym dla klienta terminie specjaliści przyjadą z auto lawetą oraz ukończą transakcję. Wszystko odbywa się bez przeszkód, abstrahując od tego, gdzie mieszka.