Sklep zoologiczny online z dużym zbiorem produktów

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
Category

E – pazur to sklep zoologiczny www z dużym asortymentem. Pośród licznych produktów przeważają przede wszystkim produkty dla piesków oraz kotów, w sporej ilości 7000. Produkty dostępne w e – pazur to propozycje od renomowanych producentów: Royal Canin, Bozita, Josera, Acana, Orijen, Trixie, Animonda, Purina, Chappi i Pedigree. Ogromną zaletą zakupów w sieci jest to, że nie ma potrzeby ich przenosić. Jest to znaczące, o ile na przykład ktoś chce zakupić duże ilości karmy. Szczególnie opłaca się zapoznawać się z promocjami, gdyż można wysokiej jakości produkty zakupić w dobrej cenie. Zamówienia przyjmowane są przez witrynę internetową, a dla osób mieszkających w Bydgoszczy umożliwione jest zamówienie także telefoniczne. W razie jakichkolwiek rozterek związanych z transakcjami odpowiedzi udzielają pracownicy sklepu. Wiodącą osią sprzedaży sklepu https://www.e-pazur.com są gadżety, środki do pielęgnowania i karma dla czworonogów.

Dodatkowo, można także zakupić gadżety oraz jedzenie dla ptaków, karmy dla małych zwierząt, plus akcesoria oraz jedzenie dla rybek. Oddzielną kategorią są produkty dla właścicieli zwierząt: książki, lub oczka wodne. Dodatkowo, na stronie opisane są dowolne wskazówki na temat standardowego troszczenia się o zwierzaki. Asortyment jest również bardzo dokładnie scharakteryzowany, a kiedy ktoś ma jakiekolwiek pytania, to ma okazję kontaktować się z osobami zatrudnionymi w sklepie. W zaprezentowanym punkcie sprzedaży internauci chętnie kupują wysokiej jakości, hipoalergiczną karmę dla czworonogów.

Mogą również zaopatrzyć się w preparaty do pielęgnowania, akcesoria do zabawy i dużo innych produktów, jakie okażą się praktyczne na co dzień z czworonogiem. Karmy w e – pazur mają niemałą zawartość białka, a niską węglowodanów. Są w takim razie niskokaloryczne i przyswajane nawet przez wyjątkowo wrażliwe pieski. Karmy mają różnorodne posmaki, czyli dopasują się do kubków smakowych zwierząt. Posiadacze zwierząt mogą być spokojni, ponieważ zaoferują swoim czworonogom to, co najlepszej jakości.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sklep zoologiczny online z dużym zbiorem produktów”