Osiedle nad Zalewem – najnowsza realizacja Lublin Development

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych

Osiedle nad Zalewem to bieżąca inwestycja Lublin Development, jaka cieszy się sporą reputacją. Dużym walorem mieszkań jest usytuowanie w pobliżu zalewu Zembrzyckiego, w jakim umieszczonych jest kilka obiektów wypoczynkowych, plaża, a także dostępna jest opcja wykonywania sportów w wodzie. Informacje w temacie realizacji razem z informacjami kontaktowymi Lublin Development znajdują się pod linkiem nowe mieszkania lublin i natychmiastowo można zobaczyć detale, jak i umówić się na spotkanie z developerami. Wokół nowopowstałego osiedla znajduje się sporo sfer zieleni, co wskazuje na czyste powietrze oraz daje wiele okazji do spacerów lub jazdy na rowerze. W pobliżu Osiedla nad Zalewem ulokowany jest las Dąbrowa, duży las położony w granicach administracyjnych Lublina.

Osiedle nad Zalewem to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. W pobliżu znajdują się bowiem szkoła podstawowa oraz przedszkole. Jest to również osiedle ustronne, w którym można odpoczywać po ciężkim dniu pracy. Pomimo, że osiedle oddalone jest od centrum Lublina, umieszczone są tutaj punkty sprzedaży i inne punkty usług, jakie ułatwiają codzienne życie. Usytuowanie we Wrotkowie, czyli w prężnie rozwijającej się strefie Lublina to kolejny atut. Jest to osiedle dobrze skomunikowane z centrum, oddalone niecałe o kwadrans jazdy samochodem. Osiedle nad Zalewem to aż 130 mieszkań o powierzchni od 40 metrów kwadratowych, w kwocie poniżej dwieście tysięcy złotych. Osiedle złożone jest z czterech pięciokondygnacyjnych budynków, jakich wykonanie podzielone jest na 4 etapy. W każdym z etapów buduje się jeden obiekt.

Budynki wyposażone są w windy, a osiedle w całości dostosowane jest do osób niepełnosprawnych. W każdym budynku znajdują się garaż podziemny z parkingiem a także komórki dla lokatorów. Wzdłuż drogi wewnętrznej zaprojektowano naziemne miejsca do zaparkowania. W centralnej części osiedla zaplanowano strefę rekreacyjną dla najmłodszych. Każdy budynek ma po 65 praktycznych jedno -, dwu -, trzy -, oraz czteropokojowych lokali.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Osiedle nad Zalewem – najnowsza realizacja Lublin Development”