New

Kolekcje świec sojowych Jolly Wick

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych

Serie świec sojowych Jolly Wick to ekskluzywne propozycje, dzięki którym można będzie w pełni zrelaksować się w swoich domowych wnętrzach. Świeczki sojowe należy trzymać w suchym oraz mającym cień miejscu oraz korzystać z nich w każdej sytuacji zgodnie z przeznaczeniem. Wówczas również korzystanie z nich będzie bezpieczne oraz można być zadowolonym z ich wszystkich walorów użytkowych. Świeczek w sklepie jest wiele i mają przeróżne nuty zapachowe, a więc żaden z kupujących nie powinien mieć problemu z odnalezieniem adekwatnego zapachu. Wykonane naturalnie świeczki są bardzo dokładnie opisane. Można zapoznać się z ich wiodącymi nutami zapachu, a także zasadami użytkowania. Ich odręczne wykonanie sprawia, że wyglądają wspaniale i nad wyraz oryginalnie. Na dodatek, mają ekologiczny, zrobiony z bawełny knot.

Okres wypalania tej świeczki to aż 45 godzin, w trakcie jakich intensywność zapachów de facto jest spora. Opakowanie każdej świeczki jest nie tylko wyjątkowo ładne, lecz też użyteczne. Po wypaleniu świeczki stylowy słoik można na przykład wykorzystać do robienia przetworów w porze zimowej. Na pewno, jeśli ktokolwiek będzie zdecydowany na zrobienie użytku z wyrobu takiego jak świece sojowe, to będzie z tego powodu zadowolony. Świece trzeba zapalać tylko w pozycji pionowej. Kolekcja jesienna zawiera aromaty Pumpkin Pie mające różną pojemność.

Seria wiosenna to na tyle interesujące propozycje jakimi są: sorbet cytrynowy, Ona Lubi Pomarańcze, Creme de La Creme, Coconut, czyli kokos, Zaczarowany Ogród, Truskawkowy Raj, Lawendowe Pole. W takim przypadku kupujący mają możliwość także zdecydować się na wybór produktów mających różną pojemność. Poza wyborami sezonowymi z chęcią kupowane są także wyroby z kolekcji klasycznej: Jej Wysokość Czekolada a także Jabłecznik. Można także nabywać zestawy świeczek sojowych na prezent. Są one zapakowane w drewniane pudełko wraz z wypełniaczami. Atuty świeczek sojowych sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na ich zakup.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY