Generacja bezprzewodowych, cyklonowych bezprzewodowych odkurzaczy elektrycznych.

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych

Łatwo wyjmowany i zmywalny filtr Hepa został zaprojektowany tak, aby służył przez cały okres użytkowania urządzenia i jest odpowiedni dla alergików, ponieważ zatrzymuje bakterie, zarodniki, grzyby i różne alergeny. Posiada baterię litową 22,2 V najnowszej generacji, która gwarantuje 30 minut autonomii bez użycia szczotki z napędem, ponad 20 minut przy pracy szczotki z napędem. Całkowite naładowanie trwa zaledwie 3 godziny.

 1. Nadaje się do parkietu i wszystkich rodzajów powierzchni. Szczoteczka wyposażona jest w 3 diody LED, które pozwalają sprawdzić czystość nawet w bardzo niewygodnych i trudno dostępnych punktach.
 2. Szczotka może być połączona bezpośrednio z korpusem silnika lub z aluminiową rurą przedłużającą za pomocą dwóch zacisków zabezpieczających.
 3. Stosowanie ze szczotką, która może być bezpośrednio połączona z korpusem silnika, nadaje się szczególnie do czyszczenia schodów, materacy, mebli i ogólnie tapicerki.

Zbiornik zbiorczy opróżnia się szybko i łatwo, jednym gestem.

Lekki i zwrotny, również dzięki obrotowemu przegubowi na szczotce o 180°. Wygodny do przechowywania i ładowania dzięki uchwytowi ściennemu dołączonemu do opakowania. Wyposażenie uzupełnia akcesorium 3 w 1, na które składa się lanca szczelinowa, nasadka do tapicerki oraz nasadka ze szczotką do delikatnych powierzchni. W zestawie również wałek z zapasowym włosiem do pędzla. nowoczesne sprzęty do domu

 1. Przeczytaj pełną recenzję: Severin HV 7160.
 2. Rowenta RH9057WO Siły Powietrzne 360

Air Force 360 ​​to bezprzewodowa miotła elektryczna „wszystko w jednym”, która codziennie zastępuje Twój odkurzacz, a dzięki zmotoryzowanej szczotce ssącej zapewnia moc działania na wszystkich rodzajach podłóg.

W przeciwieństwie do klasycznych filtrów, które się zapychają, technologia cyklonowa Air Force zapewnia wysoki poziom separacji powietrza i kurzu, zapewniając długotrwałą skuteczność czyszczenia. Ergonomiczna i bezwysiłkowa obsługa, bez konieczności ciągłego nacisku.

Baran 2763

Bezprzewodowa miotła elektryczna z akumulatorem litowym, bezworkowa technologia cykloniczna, lekka i poręczna, idealna do codziennego sprzątania w gospodarstwie domowym. Zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną elastyczność użytkowania, spełnia podwójną funkcję: jako miotła do czyszczenia dywanów i podłóg oraz jako potężny odkurzacz ręczny do czyszczenia pęknięć, tkanin i powierzchni dzięki różnym dostarczonym akcesoriom.

Wyposażona w dwie prędkości miotła elektryczna gwarantuje doskonałe rezultaty dzięki mocnej, zmotoryzowanej szczotce ze światłami LED i odpornej baterii litowej. Nadaje się również do wnętrz samochodów, lit 22 V ma wygodną pozycję parkowania dzięki dołączonemu wspornikowi.

Przeczytaj pełną recenzję: Ariete 2763.

Shark Anti Hair Wrap.

Maksimum praktyczności i czystości. Sprzątanie domu staje się wreszcie łatwe i wygodne dzięki bezprzewodowej szczotce elektrycznej zapobiegającej opasaniu rekinów z podwójną baterią i fleksologii. Swoboda bezprzewodowego sprzątania: ta elektryczna miotła z podwójną baterią zapewnia niesamowitą autonomię do 80 minut, idealną do sprzątania całego domu, a także do małych, szybkich sprzątań.

Wymienne akumulatory Shark można ładować po podłączeniu do odkurzacza lub osobno, z dowolnego gniazdka elektrycznego. Akumulatory można również ładować jednocześnie dzięki obsłudze podwójnego ładowania.

Dyson Cyclone V10 Absolutny.

Taka sama moc ssania jak w dużej maszynie. Ale z dużą wszechstronnością ze względu na brak sznurka. Bezprzewodowy odkurzacz Dyson Cyclone V10 Absolute ma duży kosz do czyszczenia o 40% wyższy niż nasz poprzedni Dyson V8 Absolute. Głowica napędzana momentem obrotowym usuwa o 25% więcej kurzu z dywanów niż nasz poprzedni Dyson V8 Absolute Vacuum.

 1. Przeczytaj pełną recenzję: Dyson V10.
 2. Dyson Cyclone V10 Absolutnie Duży
 3. Dyson Cyclone V10 Absolutnie Duży
 4. Moment obrotowy dyszy usuwa do 25% więcej kurzu z dywanów w porównaniu z poprzednim modelem Dyson V8 Absolute. Na razie to nasze najpotężniejsze urządzenie czyszczące.
 5. Odkurzanie dużych cząstek i drobnego kurzu z twardych podłóg.
 6. Zamienia się w przenośny odkurzacz. Idealnie wyważony dla idealnego czyszczenia. Dochodzi do punktów pod meblami.
 7. Przewodnik zakupu i funkcje.

Wiesz, sprzątanie domu nie jest czynnością, która odbywa się z przyjemnością.

Jeśli nie mamy odpowiednich narzędzi, staje się to jeszcze cięższym obowiązkiem. W erze technologicznej istnieje teraz wiele urządzeń, które ułatwiły codzienne życie: wśród nich jest bezprzewodowy odkurzacz bez worka.

Oprócz tego, że oszczędza nam wiele wysiłku, jest skuteczniejsza niż miotła, która tylko wzbija kurz, czyniąc nasze wysiłki daremnymi. Stopniowo na rynku pojawiały się coraz bardziej komfortowe i innowacyjne odkurzacze: od odkurzaczy workowych po obecne odkurzacze bezprzewodowe i bezworkowe.

Jeśli fascynują Cię te nowe modele odkurzaczy i zastanawiasz się nad ich zakupem, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Jednym z niekwestionowanych najlepszych modeli jest zdecydowanie elektryczna miotła Dyson. Dzięki ciągłej ewolucji technicznej i ergonomicznej narzędzi czyszczących, Dyson zdobył niekwestionowany tytuł najlepszej bezprzewodowej i bezworkowej miotły elektrycznej, usuwając z podium swojego najbardziej bezpośredniego rywala, Kobolda, który może naprawić i odzyskać utracony rynek, zdecydował zaprojektować nowy model bezprzewodowej miotły Kobold VB100.

To być może nie tylko po to, aby odbudować rynek, ale także podążać za trendem i przede wszystkim potrzebami konsumentów, którzy dziś w 90% są zorientowani na zakup narzędzia do sprzątania domu, bez kabla.

Wszystkie najnowsze modele Dysona mają bardzo podobną konstrukcję, ale w miarę jak przechodzimy ze starszego modelu do nowszego, ulepszeń było wiele, począwszy od ergonomii urządzenia, przez żywotność baterii, a skończywszy na dodaniu „sztucznego inteligencja”, która pozwala silnikowi dostosować moc ssania do zassanej powierzchni.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY