Zadbaj o piękne wnętrze z taśmami ledowymi

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
SKU000000KO91819255 Categories,

Jednym z ciekawszych zastosowań nowoczesnych diod ledowych są specjalne taśmy, które możemy łatwo przykleić do dowolnych powierzchni. W ten sposób, jesteśmy w stanie zadbać o nowoczesną i klimatyczną aranżację wnętrza. Taśma może stanowić doskonałe źródło rozproszonego lub punktowego światła, które ma podkreślić atut np. konkretnego mebla.

Taśmy LED możemy bez trudu dostosować do swoich potrzeb. Produkty różnią się przede wszystkim zagęszczeniem oraz natężeniem diod. Dzięki temu możemy uzyskać dowolne źródło światła. Bardziej rozproszone w przypadku całych pomieszczeń, a także punktowe do konkretnych miejsc. Ogromnym atutem jest szybki i wygodny montaż do dowolnych powierzchni, dzięki czemu, taśmy wykorzystamy nie tylko do pomieszczeń, ale również do konkretnych mebli.

Popularne aranżacje stawiają przede wszystkim na podświetlenie przeszklonych witrynek oraz kredensów. Kolorowa taśma LED pięknie podkreśli także zachęcający barek, w którym nie brakuje wykwintnych trunków oraz smacznych przekąsek. Oświetlenie ledowe często jest stosowane także w łazienkach. Tutaj musimy pamiętać o wyborze wodoszczelnych diod.

Atutem tego rozwiązania jest energooszczędność oraz wysoka żywotność diod. Dzięki temu, nie musimy obawiać się wysokich kosztów eksploatacyjnych. Wręcz przeciwnie, w porównaniu z tradycyjnymi formami oświetlenia, LED-y generują dodatkowe oszczędności. Dołóżmy do tego różne długości oraz szerokości taśm, a uzyskamy produkt uniwersalny na każdą okazję.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zadbaj o piękne wnętrze z taśmami ledowymi”