Wzorcowe wykonanie karty charakterystyki

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
Category

Wzorcowe wykonanie karty charakterystyki to specjalność firmy edoradztwochemiczne.pl. Dokument potrzebny jest dla mieszanin i substancji niebezpiecznych. Lista substancji jest do wglądu u osób zatrudnionych w firmie. Można też tu zdecydować się na zamawianie: karty SDS/MSDS, etykiety CLP, dokumentów transportowych ADR oraz dokumentów transportowych DGD/DGN/IMO. Eksperci, którzy mają odpowiednią wiedzę i do swojej pracy podchodzą z pasją udzielają pomocy na wysokim poziomie.

Realistycznie oceniają czas, jaki będzie im potrzebny do zrealizowania zlecenia. Zasady współpracy ustalane są na podstawie indywidualnych przesłanek i to jest motywacja, aby zgłaszać się do pracowników z takiego biura. Sama karta charakterystyki będzie opracowana wzorcowo. Podzielona będzie na 16 sekcji i na jej bazie zostanie wygenerowany numer UFI. Jeżeli zleceniodawca chciałby się przekonać, czy jego dotychczasowa karta jest zrobiona jak trzeba, to również ma taką możliwość. Kadra ekspertów nie ma kłopotu z udzielaniem wskazówek, jak i z opracowaniem dokumentacji.

Jeżeli chodzi o najistotniejszy z nich, czyli kartę charakterystyki to może być ona zrobiona po polsku lub w innym języku obowiązującym na terenie Europy. Karta charakterystyki obejmuje informacje o bezpiecznym obchodzeniu się, magazynowaniu i transporcie substancji i mieszanin zaliczanych do niebezpiecznych. Oczywiście, przedsiębiorcy mogą tu również zlecić zrobienie: kart SDS/MSDS, etykiet CLP, dokumentów transportowych ADR i dokumentów transportowych DGD/DGN/IMO. Kompleksowe usługi mogą zostać poszerzone o analizy oraz identyfikowanie chemiczne. Specjaliści pomogą też w opracowaniu i wdrożeniach istotnych dla konkretnej działalności procedur. W zakresie usługi będą analizowane i poddawane korektom dokumenty firmowe. Przedsiębiorstwo realizuje również audyty sprawdzające funkcjonowanie firmy. Eksperci z eDC mogą szkolić podwładnych. Jeśli ktokolwiek chciałby korzystać z długoterminowej współpracy, to także ma taką sposobność.