Serwis randkowy dla osób poszukujących drugiej połówki o takim samym wyznaniu

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych
Category

Singlowanie.pl to portal schadzkowy dla osób poszukujących drugiej połówki o takim samym światopoglądzie religijnym. Wolni katolicy, w przedziale wiekowym od 18 do pięćdziesięciu lat mogą w takim miejscu znaleźć swoje drugie połówki. I pomimo, że portale randkowe nie ma długiej historii to zebrał ponad 10 tysięcy osób. Portal zapoznawczy singlowanie.pl jest dobrym miejscem dla osób, które mogą być niezbyt śmiałe w nawiązywaniu związków w realu. Katolickie randki mogą skończyć się satysfakcjonującymi a także wieloletnimi relacjami, do czego zachęcają autorzy. Prościej albowiem zbudować związek z osobą wyznającą taką samą wiarę.

Nie można zaprzeczyć, że takie same wyznawane wartości zbliżają do siebie. I chociaż nie brak osób, jakie do serwisu chrześcijańskiego mogą podchodzić sceptycznie, to są to tylko wyjątki. W tym serwisie można albowiem doskonale się bawić, bo single mają sporo innych kwestii do obgadania. Wystarczy się zarejestrować i wyszukać kogoś o zbliżonym charakterze. Portal podaje dwa poziomy uczestnictwa. W ich obszarze realizowane są funkcje typu: opcja wyszukiwania pozostałych singli, możliwość oglądania ich profili, możliwość wysyłania wiadomości, opcja dodania do własnych zasobów pozostałych korzystających z serwisu, możliwość podglądania użytkowników zaglądających na konto własne, możliwość podglądania tego, czy dany użytkownik jest w danej chwili na serwisie, czy nie.

Drugi poziom jest wzbogacony o: możliwość uczestnictwa w społeczności singli wyznających wartości chrześcijańskie, opcję uczestnictwa na blogu oraz możliwość uczestnictwa na forum. Najważniejszym zadaniem jakie ma do wypełnienia serwis singlowanie.pl jest okazja do umawiania się na schadzkę z chrześcijanami. Ten katolicki portal zapoznawczy to okazja dla singli wstydliwych. Nad wyraz często po przełamaniu przeszkody przez Internet wychodzi na jaw, że wystarczyło być bardziej naturalnym. I jeśli dodatkowo znajdzie się kogoś o podobnym poglądzie na świat to ma się powody do satysfakcji.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Serwis randkowy dla osób poszukujących drugiej połówki o takim samym wyznaniu”