Bieżąca obsługa księgowa wdrażana przez biuro rachunkowe Tactis

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych

Bieżąca obsługa księgowa realizowana przez biuro rachunkowe Tactis oferowana jest klientom, dla których ważna jest stabilna pozycja. Ze względu na wieloletnią renomę a także bardzo spore lata praktyki, specjaliści z firmy Tactis orientują się, jak podchodzić do wyznaczonych obowiązków, aby klient nie obawiał się, iż cokolwiek będzie zrobione nie w terminie albo nie będzie w zgodzie z bieżącymi zapisami prawnymi. Na bieżąco zleceniodawcy mogą oczekiwać na: prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości bądź na bazie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej, wykonanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych, prowadzenie rejestru i ewidencji podatkowej, zoptymalizowanie polityki rachunkowości, poprowadzenie planu kont, a także na kontrolę biegłego rewidenta i doradcę podatkowego.

Biznesmeni zawsze będą idealnie zorientowani w tym, w jakiej formie pod względem finansów pozostaje firma, bo specjaliści z Tactis opracują cyklicznie raporty pod względem finansowym. Są to precyzyjne wykresy, tabele i analizy, z wykorzystaniem których uzyskuje się pełny wgląd w finanse danej firmy. Biuro rachunkowe, które realizuje przykładowo CIT estoński a tradycyjny zapewnia też aktualne i bazujące na określonej strategii doradztwo dotyczące prawa podatkowego i rachunkowości, a także cykliczne spotkania z księgowością, biegłym rewidentem, a także doradcą finansowym.

Firma prosperuje nowocześnie, wobec czego przedsiębiorca ma zapewniony elektroniczny obieg dokumentów, a także szybki dostęp do danych o firmie online. Współpraca wirtualna, podejmowana przez zaprezentowane biuro rachunkowe obejmuje również przelewy do partnerów biznesowych i kadry oraz odbywającą się automatycznie rewizję listę podatników VAT. Zleceniodawcy mogą też liczyć na reprezentację przed urzędami skarbowymi, przykładowo w trakcie kontroli podatkowych a także celno – skarbowych. Oferowana jest także całościowa obsługa kadrowo – płacowa.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY