Oryginalne rozwiązanie, proponowane przez firmę Account Trees – zarządzanie podatkowe

Dodaj do ulubionych Zapisywanie w ulubionych Dodaj do ulubionych

Nowatorskie rozwiązanie, proponowane przez biuro rachunkowe Account Trees, jakim jest zarządzanie podatkowe, powoduje, że coraz więcej przedsiębiorców zmotywowanych jest do skorzystania z usług Justyny Mąkosy. W dziedzinie księgowość kraków znana jest ona z dużego profesjonalizmu a także właściwego ukierunkowania do swojej pracy. Oferuje ona usługi w zakresie identyfikowania i minimalizowania zagrożeń podatkowych, wynikających przykładowo z częstszych zmian legislacyjnych oraz niejasności ustaleń prawnych. Bierze ona również pod uwagę czynniki wewnętrzne występujące w przedsiębiorstwie.

Przy wypracowaniu określonych rozwiązań ściśle nawiązuje współpracę z przedsiębiorcą, wobec czego rezultaty pracy dostosowane są do specyfiki jego prosperowania w 100%. Propozycja usług w obrębie zarządzania podatkowego obejmuje: przygotowanie mapy ryzyk podatkowych razem z komentarzami do zbadanych transakcji, dookreślenie spodziewanych obszarów ryzyk odnośnie procedur podatkowych, przygotowanie oraz wdrażanie działań gwarantujących właściwe zarządzanie istniejącymi ryzykami, regularne doradztwo podatkowe, sprawdzanie systemu informatycznego i księgowego przedsiębiorstwa.

W rezultacie, można oczekiwać wyeliminowania albo ograniczenia obszarów ryzyka podatkowego razem z zabezpieczeniem pozycji podatkowej danej firmy. Właściciel firmy może też zweryfikować i kształtować wewnętrzne procedury i procesy, a także minimalizować ryzyko pojawienia się pewnych nieprawidłowości skarbowych. Przekłada się to na ukształtowanie przewagi konkurencyjnej oraz progres wartości konkretnej spółki. Można również decydować się na innego typu usługi.

Na przykład, w zakresie KPiR zrealizowane będą zadania jakimi są: ewidencja przychodów, zakupów i kosztów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, ewidencja przebiegu przejazdu prywatnego, ewidencje i rejestry VAT, rozliczenia z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz elektroniczna wysyłka deklaracji podatkowych. Justyna Mąkosa na bieżąco będzie wprowadzała wszystkie przychody, wydatki i zakupy przedsiębiorstwa, w oparciu o faktury jakie otrzyma od przedsiębiorcy.